Tik pat īpaša kā mūsu Latvija, īpaša ir arī mūsu Satversme, mūsu valsts pamatlikums, kas veido mūsu valsts pamatus. Ņemot vērā, ka vairums 14. Saeimas deputātu jau vairākkārt norādījuši, ka visu ģimeņu aizsardzība un Satversmē noteiktās vērtības viņiem svešas, mēs uzsākam kampaņu "Mātei Latvijai visi bērni ir mīļi".

Atbalsti mūs, lai mēs varētu mācīt mūsu politiķiem un viedokļu līderiem Satversmi, īpaši, Satversmes 8. nodaļu "Cilvēka pamattiesības". Sākim ar Satversmes 91. pantu: "Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas". Varētu šķist, ka ar to būt gana un jebkurš cilvēks Latvijā tiktu pasargāts un atzīts. Tomēr, nav tik labi kā liekas.

Atbalsti mūs, lai mēs varētu sniegt atbalstu cilvēkiem un ģimenēm tapt atzīstām valsts priekšā. Satversme ir mūsu valsts pamatlikums likums, kas mūs visus satver kopā, tas sniedz visas pašsaprotamās demokrātiskas valsts vērtības. Taču realitātē tas tiek darīts selektīvi un ne visiem pieejamas vienlīdzīgas tiesības. Attaisnot nevēlēsanos sniegt vienādas tiesības visām sabiedrības grupām demokrātiskā valstī ir nepieļaujama. Diskusijas par sabiedrībai svarīgiem lēmumiem vienmēr ir nepieciešamas, taču tas nevar ilg gadu desmitiem ilgi.

Atbalsti mūs, lai mēs ikdienas mēs tapu sadzirdēti, saredzēti un pārstāvēti. Ikviens no mums un katra ģimene, lai kādā formā tā eksistētu, ir pelnījusi vienlīdzīgu attieksmi, un atpazīstamību likuma un tiesas priekšā, kā to arī nosaka mūsu Satversmes 91. pants. Nav nepieciešams saprast to, kas varbūt liekas neierasts, ir nepieciešama cieņa pret cilvēcību un likuma normu ievērošanu.

Latvijā ikvienam no mums jābūt pasargātam un saredzētam likuma priekšā. Nepieņemot Civilās savienības likumu, neņemot vērā ManaBalss iniciatīvas, nesardzirdot nedz kultūras darbinieku, nedz uzņēmēju, nedz ikviena balsi, kas mūs atbalsta, mēs solījām, ka būsim dzirdami ik dienas.

Ko mēs darīsim:

  1. Satversme ir vērtība. Mācīsim mūsu politiķiem Satversmi, skaidrosim, katru no Satversmes pantiem.
  2. Sargāsim visas ģimenes. Sniegsim atbalstu ģimeņu atzīšanai. Soli pa solim, līdz pilnīgai atzīšanai. Tiesas spriedumi ir jāpilda.
  3. Sniegsim atbalstu tiem, kuri cietuši no diskriminācijas, naida noziegumiem, naida runas. Juridiski un emocionāli.
  4. Mēs visi esam Latvija. Būsim redzami vairāk kā jebkad agrāk. Kā Rīgas Praidā, tā publiskās diskusijās, sanāksmēs un pasākumiem.